Прихильники

четвер, 7 червня 2018 р.

Увага!!! Попередьте УСІХ!!! Поїхати на заробітки в Польщу і потрапити до армії: сусід України почав велике «полювання»






“Сусід” збирає дані про громадян іноземного походження, влада каже, всі дії здійснюються в рамках діючих правових норм
Йдеться про армію Польщі. Як повідомляють місцеві ЗМІ, запити на інформацію про стан людей інших національностей направляють органам місцевого самоврядування. Військові хочуть знати їх чисельність, ступінь інтеграції в польське суспільство, рівень життя, проблеми і конфлікти, що виникають в місці їх проживання.
При цьому особлива увага приділяється формальним і неформальним лідерам організацій, які об’єднують осіб іноземного походження. При цьому представники Генерального штабу запевняють, що всі дії здійснюються в рамках діючих правових норм.
Військові пояснюють, що виходять з конституційного обов’язку щодо захисту незалежності держави, цілісності території та кордонів.
Нагадаємо, міністерство оборони Польщі направило в Сполучені Штати Америки (в Конгрес) і провідні аналітичні центри документ «Пропозицію про постійну присутність США в Польщі».
Документ передбачає поглиблення оборонного співробітництва зі США, а саме збільшення американського контингенту в Польщі в 2018 році, для «необхідного стримування посилоної і небезпечної позиції Росії, яка загрожує Європі».
Відомо, що Польща зобов’язується внести $ 1,5-2 млрд для покриття витрат на сприяння розміщенню однієї бронетанкової дивізії США або еквівалентних сил в Польщі.
У квітні 2017 року в Польщі заступив на бойове чергування багатонаціональний батальйон НАТО недалеко від кордону з Калінінградською областю Росії.
Нагадаємо, в 2016 році повідомлялося, що в селищі Редзіково почалося будівництво американської системи протиракетної оборони.
Додамо, поляки різко змінили своє ставлення до українців з 2013 року. Про це свідчить дослідження, яке проводив Інститут публічних справ.
Дані показали, що нинішній рівень сприйняття українців жителями Польщі щодо більшості пунктів більше ніж на 20 відсотків нижче, ніж в 2013 році. Автори дослідження пояснюють це антиукраїнською риторикою польських політиків, а також неприязню частини суспільства до збільшення українських заробітчан.

Немає коментарів:

Дописати коментар

й2